CsRomania.No-Ip.Org
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CsRomania.No-Ip.Org

Creat de CoKe
 
AcasaAcasa  WellComeWellCome  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Important !!!!!!!!!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CoKe
Admin
Admin
CoKe


Numarul mesajelor : 152
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 26/11/2008

Important !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Important !!!!!!!!!!!   Important !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Dec 02, 2008 3:37 am

Deci mam gandit bine cum sa procedam!
----------------------------------------------

Deci cata cu serveru lui eu cu al meu ca sa nu se supere nimeni ca hai pe serv meu si dinastea mam gandit sa nu se accepte nici o cerere de helper administrator , suprem, noderator decat slot si nume rezervat asta dak acel user are o functie pe celalalt server! atat deocamdata

In legatura cu forumu eu am sa il pun pe cata administrator si o sa fim aman2 am sa sterg toti moderatorii si el o sa vil deie la ce sectiuni doreste el ... eu doar o sa imbunatatesc forumu adik sa mai pun noutati cum ii la portal si eu nu o sa am voie numa sa dau pro sau contra la cererile de pe serveru unu iar voi tot asa sper ca mati inteles deci eu cu cata Owneri iar ceilalti va faceti cerere de moderator o sa am nevoie de un moderator la sectiunea unde ii serveru meu care vrea sa isi faca cerere si sa spuna pe sectiunea serveru 2. sa va mai uitati si la regulamente in timp ca am sa modific cateva Very Happy

Eu deaia fac asa ca vreau sa fie cat mai bine nu cum a facut kips si cata azi de sau injurat si dinastea ca nui frumos !
Sus In jos
https://counterstrikeromania.canadian-forum.com
FaShIoN K I p S*
Moderator
Moderator
FaShIoN K I p S*


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare
Warn : Important !!!!!!!!!!! 221010
Data de inscriere : 27/11/2008

Important !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Important !!!!!!!!!!!   Important !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Dec 02, 2008 8:07 am

spik io pe el nu lam injurat io mam abtinut Wink
Sus In jos
 
Important !!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Important
» Important
» Foarte Important
» inca ceva important!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsRomania.No-Ip.Org :: Regulament :: Regulament Forum-
Mergi direct la: